Facebook

Gminny Przegląd Piosenki Świątecznej

18 grudnia 2020, dodane przez: A.K. Gminny Przegląd Piosenki Świątecznej
grafika do wpisu: Gminny Przegląd Piosenki Świątecznej

I Finał Gminnego Przeglądu Piosenki Świątecznej odbył się online 18 grudnia 2020 roku. W przeglądzie wzięło udział sześciu uczestników z trzech przedszkoli z naszej gminy. Nasze przedszkole reprezentowała 5 letnia Mia oraz 6 letnia Antonina. Mali artyści śpiewali piękne świąteczne przeboje, które wspaniale wprowadziły nas w świąteczny nastrój. Wszystko było możliwe dzięki zaangażowaniu dzieci, rodziców, nauczycieli i organizatorów. Przegląd Piosenki Świątecznej współorganizowany był przez Miasto Miasteczko Śląskie, Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim oraz Przedszkole nr 3. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Dodatkowy prezent w postaci bonów do wykorzystania otrzymały również placówki biorące udział w tym wydarzeniu.

Serdecznie dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie!