Dzień Edukacji Narodowej
14 października 2025, dodane przez: Klaudia Myrcik
Dnia 14 października w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Dzień szczególny nie tylko dla nauczycieli, ale również dla wszystkich pracowników naszego przedszkola. Dzieci z grupy Kotki przygotowały piękny występ z wierszykami i piosenkami, a grupa Pszczółki pantomimę pt. "Jaś i Małgosia".
Na uroczystość przybyli: burmistrz Miasteczka Śląskiego -Tomasz Respondek oraz Sekretarz Miasta - Martyna Nocoń. W uroczystości wzięły udział również emerytowane pracownice przedszkola.
Na zakończenie część artystycznej nauczyciele przedszkola obdarowani zostali pięknymi kartkami wykonanymi przez dzieci w konkursie. To był wzruszający i radosny dzień,który pozostanie nam na długo w pamięci.
