Facebook

Konkurs plastyczny Zdrowo - nie zdrowo

11 czerwca 2021, dodane przez: A.K. Konkurs plastyczny Zdrowo - nie zdrowo
grafika do wpisu: Konkurs plastyczny Zdrowo - nie zdrowo

Zdrowo – nie zdrowo, to nazwa konkursu plastycznego organizowanego w naszym przedszkolu, który dziś miał swój finał. Wpłynęło 11 wspaniałych prac, wszystkie były piękne i wszystkie zostały nagrodzone. Konkurs był powiązany z realizowanymi w naszym przedszkolu programami edukacyjnymi związanymi z propagowaniem zdrowego stylu zycia: "Klub zdrowego przedszkolaka", "Zdrowo i sportowo", "Skąd się biorą produkty ekologiczne", "Czyste powietrze wokół nas" .

Gratulujemy dzieciom i rodzicom zaangażowania. Poruszanie tematów związanych ze zdrowym stylem życia jest niezwykle ważne w kształtowaniu prozdrowotnych postaw u dzieci. Gratulujemy